30,
99per l 41,32
Tenco Bootlak Lingeblauw 750ml is een dekkende, zeer hoogglanzende buitenlak voor het schilderen van schepen en jachten boven de waterlijn. Deze lak op basis van polyurethaan-alkydhars combineert een prachtige afwerking met langdurige bescherming, ideaal als weersbestendige lak voor hout, staal en polyester buiten.
De lak vloeit mooi strak uit, waardoor je een spiegelgladde hoogglans krijgt in een diepe lingeblauwe kleur. Dankzij de kleurvaste pigmenten blijft de tint lang mooi, ook bij intensieve UV-belasting. Deze buitenlak is bestand tegen zoet, brak én zout water, waardoor hij perfect is voor pleziervaartuigen in elke omgeving.
De belangrijkste specificatiesGeschikt voor hout, staal en polyester boven de waterlijn. Ondergrond schoon, droog en vetvrij maken; losse delen en slecht hechtende oude lagen verwijderen. Gladde of glanzende ondergronden altijd licht opschuren voor optimale hechting. Op kaal hout en staal een geschikte primer of grondverf aanbrengen. Breng 2 à 3 lagen aan met een goede kwast, tussendoor licht schuren na droging voor het strakste resultaat.
Onderhoud en duurzaamheidDe harde, slijtvaste film is goed bestand tegen water en weersinvloeden, waardoor minder vaak onderhoud nodig is. Regelmatig reinigen met een mild schoonmaakmiddel houdt de glans en kleur langer mooi.
In de verpakkingMet Tenco Bootlak Lingeblauw geef je jouw boot een duurzame, hoogglanzende afwerking die er jarenlang verzorgd en professioneel uitziet.