Deze muurhaspel van Durhand bevat een 15 meter lange robuuste tuinslang die eenvoudig kan worden op- en afgerold. U kunt de gewenste lengte van tevoren instellen en vastzetten met de stopper op de tuinslang. Knopen in de slang zijn verleden tijd! De beweegbare slanghouder beweegt met u mee, zodat u in alle richtingen kunt werken zonder dat de tuinslang knikt. Dankzij de handige vorstbescherming kunt u met de multisproeier zelfs bij -5 °C in de tuin planten water geven of de auto wassen.
Voordelen:
- Veiligheidsgarantie: De stop op de tuinslang zorgt ervoor dat de slang tijdens gebruik niet weer oprolt, totdat u klaar bent en de soepele oprolfunctie bedient.
- Vorstbestendig: Dankzij de innovatieve vorstbeschermingstechnologie kunt u met de tuinslang werken bij temperaturen tot -5 °C.
- Praktische multidouche: De handdouche heeft 7 standen, zodat u voor elke situatie de juiste straalsoort hebt.
- Flexibel: De ophanging is 180° zijwaarts verschuifbaar, zodat u de tuinslang in alle richtingen kunt gebruiken zonder dat deze knikt.
Kenmerken:
- Hoogwaardig robuust kunststof
- Mogelijkheid tot wandmontage
- 180° zwenkbaar voor flexibiliteit
- Multisproeier met 7 straalstanden
- Ruimtebesparende opslag
- 10 bar normaaldruk, 30 bar max. druk
- Afmetingen: L44 x B22,5 x H41 cm
- Slanglengte: 15 m
- Gewicht: 6,7 kg
- Normale druk: 10 bar
- Maximale druk: 30 bar
- Bedrijfstemperatuur: -5–45 ℃
- Diameter slang buitenzijde 12 mm
muurhaspel|slanghaspel|tuinslang|multisproeier|vorstbescherming