Scan, en zie dit stappenplan op brico.be

Kies een taal

0
Menu
0
Taal / Langue

Abus Veiligheidscilinder XD25 10/30 mm SKG*** - met Kerntrekbeveiliging - met Gevarenfunctie - 3 Sleutels

  • Uitboor- en kerntrekbeveiliging
  • Met eigendomscertificaat
  • Nood- en gevarenfunctie
  • SKG*** beveiliging
  • Inclusief 3 sleutels

Toon specificaties

89,

99

Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:

ProfielcilindersAbus producten

Productomschrijving

De cilinder Europees profielcilinder Abus XD25 10/30 is de ideale oplossing om de beveiliging van jouw voordeur naar een hoger niveau te tillen. Dankzij het SKG*** keurmerk, kerntrekbeveiliging en de handige gevarenfunctie biedt deze veiligheidscilinder maximale bescherming en gebruiksgemak. Bovendien ontvang je een eigendomscertificaat, zodat alleen jij extra sleutels kunt laten maken.

Algemene beschrijving

Deze Abus profielcilinder is speciaal ontworpen om inbraak te voorkomen en jouw woning optimaal te beschermen. Het cilinderslot combineert kracht, kwaliteit en flexibiliteit, waardoor je altijd met een gerust gevoel de deur uitgaat. De geavanceerde boor- en kerntrekbeveiliging zorgt ervoor dat inbrekers geen kans maken, terwijl het eigendomscertificaat de veiligheid van je sleutels garandeert. Of je nu een cilinder wilt vervangen of op zoek bent naar extra zekerheid, deze deurcilinder is een betrouwbare keuze voor elk huis.

De belangrijkste specificaties

  • Type cilinder: Europees profielcilinder
  • Afmetingen: 10/30 mm (totale lengte 40 mm)
  • Materiaal en afwerking: Staal, zilverkleurig
  • Aantal sleutels: 3
  • Type sleutel: Standaard sleutel

Veiligheid en certificering

Het SKG*** keurmerk geeft aan dat deze cilinder de hoogste weerstand biedt tegen inbraak, zelfs met zwaar gereedschap. Voorzien van kerntrekbeveiliging en boorbescherming ben je verzekerd van maximale bescherming. Het eigendomscertificaat is vereist voor het bijmaken van sleutels, zodat je altijd zelf de controle houdt over wie er toegang heeft tot jouw huis.

Afmetingen en compatibiliteit

Deze deurcilinder heeft een afmeting van 10/30 mm, wat neerkomt op een totale lengte van 40 mm. Geschikt voor deuren met een standaard Europese profieluitsparing, ideaal om cilinders eenvoudig te vervangen in gangbare deuren.

Installatie en gebruik

De cilinder heeft een standaard Europees profiel, waardoor installatie en vervanging eenvoudig zijn. Dankzij de gevarenfunctie kun je de deur van buitenaf openen, zelfs als er aan de binnenkant een sleutel in het slot zit. Dit voorkomt buitensluitingen en biedt extra gemak voor het hele gezin.

Inhoud van de verpakking

Je ontvangt de Abus veiligheidscilinder, 3 sleutels, een bevestigingsbout en het eigendomscertificaat.

Bescherm je huis effectief met dit SKG cilinderslot en ervaar het gemak en de zekerheid van een profielcilinder met certificaat. Wacht niet langer en kies vandaag nog voor betrouwbare bescherming van jouw deur!

EAN:
  • 4003318790195

Specificaties

  • Hoofdeigenschappen
    Materiaal
    Staal
    Type slot
    Cilinderslot
    Kleurfamilie
    Zilver
  • Technische kenmerken
    Gewicht
    193 g
  • Toepassing en gebruik
    Binnen/buitengebruik
    Binnen

Vaak samen gekocht



Alternatieven

Zelf gemaakt. Slim bespaard.

  • Meer dan 150 winkels

  • Snelle ophaling in de winkel

  • +200.000 producten online

Hulp nodig?

Andere vraag?

Brico & BricoPlanit winkels

Vind een winkel bij jou in de buurt

Volg Brico

Makkelijk betalen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Brico
© 2025 -

Brico BricoPlanit BricoCity

Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. eventuele verzendkosten