Scan, en zie dit stappenplan op brico.be

Kies een taal

0
Menu
0
Taal / Langue

Abus Veiligheidscilinder E200 30/45 mm SKG** - met Boorbeveiliging - met Gevarenfunctie - 3 Sleutels

  • Conventionele cilindertechniek
  • Gevarenfunctie
  • Zes sluitstiften per zijde
  • Boorbeveiliging
  • Inclusief drie sleutels

Toon specificaties

30,

89

Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:

ProfielcilindersAbus producten

Productomschrijving

De cilinder Abus E200 30/45 is de ideale oplossing om jouw woning veilig en betrouwbaar af te sluiten. Dit cilinderslot is gecertificeerd met het SKG** keurmerk en standaard uitgerust met een handige gevarenfunctie, zodat je altijd toegang hebt tot je huis – zelfs als er aan de binnenkant een sleutel in het slot zit.

Algemene beschrijving

Deze veiligheidscilinder van Abus is speciaal ontworpen voor afsluitdeuren in woningen en biedt optimale bescherming dankzij conventionele cilindertechniek en zes sluitstiften per zijde. De extra lange sleutels zijn ideaal voor gebruik met veiligheidsbeslag met boor- en trekbeveiliging. Het deurcilinderontwerp zorgt voor soepele bediening en maakt het cilinder vervangen eenvoudig, zodat je jouw huis snel en effectief beter beveiligt. De mat vernikkelde afwerking past bij ieder type deur en geeft een moderne uitstraling.

De belangrijkste specificaties

  • Type cilinder: Europees profielcilinder
  • Afmetingen: 30/45 mm (totale lengte 75 mm)
  • Materiaal en afwerking: Metaal, mat vernikkeld
  • Aantal sleutels: 3
  • Type sleutel: Conventionele sleutel met langere hals

Veiligheid en certificering

Deze SKG** profielcilinder biedt robuuste bescherming tegen inbraakpogingen en voldoet aan de eisen voor weerstand tegen standaard gereedschap. Uitgebreide boorbeveiliging met acht hardstalen elementen per zijde beschermt het slot tegen uitboren. Dankzij de zes sluitstiften per zijde is deze cilinder extra lastig te manipuleren. De gevarenfunctie zorgt voor extra gebruiksgemak en veiligheid.

Afmetingen en compatibiliteit

De cilinder Abus E200 30/45 heeft een afmeting van 30/45 mm, geschikt voor de meeste standaard deuren. Dankzij het universele ontwerp is deze SKG cilinder eenvoudig te plaatsen in zowel binnen- als buitendeuren.

Installatie en gebruik

Deze cilinder is eenvoudig te monteren dankzij het standaard Europese profiel. De gevarenfunctie biedt altijd toegang tot je huis, zelfs als er aan de binnenzijde een sleutel in het slot zit. Ideaal voor gezinnen en iedereen die nooit meer buitengesloten wil raken.

Inhoud van de verpakking

Bij deze deurcilinder ontvang je: 1 profielcilinder, 3 conventionele sleutels met langere hals en een bevestigingsbout.

Bescherm je huis effectief met deze SKG cilinderslot en geniet van gemoedsrust dankzij de betrouwbare SKG** beveiliging. Wacht niet langer en kies vandaag nog voor een veilig en gebruiksvriendelijk cilinderslot voor jouw deur.

EAN:
  • 4003318995972

Specificaties

  • Hoofdeigenschappen
    Materiaal
    Metaal
    Type slot
    Cilinderslot
    Kleurfamilie
    Metaal nikkel geborsteld
  • Technische kenmerken
    Gewicht
    290 g
    SKG keurmerkwaarde
    SKG **
  • Toepassing en gebruik
    Binnen/buitengebruik
    Binnen, Buiten

Vaak samen gekocht



Alternatieven

Zelf gemaakt. Slim bespaard.

  • Meer dan 150 winkels

  • Snelle ophaling in de winkel

  • +200.000 producten online

Hulp nodig?

Andere vraag?

Brico & BricoPlanit winkels

Vind een winkel bij jou in de buurt

Volg Brico

Makkelijk betalen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Brico
© 2025 -

Brico BricoPlanit BricoCity

Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. eventuele verzendkosten