Scan, en zie dit stappenplan op brico.be

Kies een taal

0
Menu
0
Taal / Langue

Abus Deurcilinder Citadel 30/40 mm - met Boorbeveiliging - met Gevarenfunctie - 3 Sleutels

  • Inbraakwerend
  • Boorbeveiliging
  • Vijf stiften
  • Inclusief drie sleutels

Toon specificaties

18,

99

Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:

ProfielcilindersAbus producten

Productomschrijving

De Cilinder europrofiel Abus Citadel 30/40 mm is de ideale oplossing om de voordeur van je huis veilig en eenvoudig te beveiligen. Deze veiligheidscilinder biedt betrouwbare inbraakwering gecombineerd met een soepele bediening en is uitgerust met een praktische gevarenfunctie. Zo beschik je over een modern cilinderslot met actuele veiligheidsnormen.

Algemene beschrijving

Deze Europese profielcilinder van Abus is stevig en duurzaam, perfect voor wie gemoedsrust en gebruiksgemak belangrijk vindt. Dankzij het 5-stiftsmechanisme en het paracentrische sleutelprofiel is deze deurcilinder goed bestand tegen veelvoorkomende inbraakmethoden. De interne roestvrije onderdelen en de vernikkelde afwerking zorgen voor een lange levensduur en een verzorgde uitstraling. Ideaal als je jouw cilinder wilt vervangen en op zoek bent naar een betrouwbaar, makkelijk te installeren product. Met de drie meegeleverde sleutels kun je direct aan de slag.

De belangrijkste specificaties

  • Type cilinder: Europees profielcilinder
  • Afmetingen: 30/40 mm (totale lengte 70 mm)
  • Materiaal en afwerking: Messing, vernikkeld
  • Aantal sleutels: 3
  • Type sleutel: Paracentrisch profiel

Veiligheid en certificering

Deze profielcilinder voldoet aan DIN EN 1303 en ISO 9001:2008 en is voorzien van boorbeveiliging. Het paracentrische sleutelprofiel maakt lockpicken lastiger en het 5-stiftsmechanisme verhoogt de weerstand tegen manipulatie. De gevarenfunctie zorgt ervoor dat je de deur vanaf de buitenkant kunt openen, zelfs als er een sleutel aan de binnenkant zit. Zo minimaliseer je het risico op buitensluiten.

Afmetingen en compatibiliteit

Met een maat van 30/40 mm (totale lengte 70 mm) is deze profielcilinder geschikt voor de meeste standaard deuren met een cilinderslot. Ideaal als je je cilinderslot wilt vervangen zonder aanpassingen aan je deur.

Installatie en gebruik

Deze veiligheidscilinder is eenvoudig zelf te monteren dankzij het standaard Europese profiel. De gevarenfunctie biedt extra gemak voor gezinnen en drukke huishoudens: je hoeft niet bang te zijn dat je jezelf per ongeluk buitensluit. Het benodigde bevestigingsmateriaal wordt meegeleverd, waardoor de installatie snel kan worden uitgevoerd.

Inhoud van de verpakking

In de verpakking vind je de Abus Citadel profielcilinder, 3 sleutels en een bevestigingsbout.

Bescherm je huis effectief met dit sterke SKG cilinderslot en kies voor de gemoedsrust die je verdient. Wacht niet langer en kies vandaag nog voor betrouwbare beveiliging voor jouw deur.

EAN:
  • 4003318215025

Specificaties

  • Hoofdeigenschappen
    Materiaal
    Metaallegering
    Type materiaal
    Messing
    Type deurschild
    Cylinder
    Type slot
    Cilinderslot
    Kleurfamilie
    Metaal nikkel geborsteld
    Afwerking
    Vernikkeld
  • Technische kenmerken
    Gewicht
    250 g
  • Toepassing en gebruik
    Binnen/buitengebruik
    Binnen

Vaak samen gekocht



Alternatieven

Zelf gemaakt. Slim bespaard.

  • Meer dan 150 winkels

  • Snelle ophaling in de winkel

  • +200.000 producten online

Hulp nodig?

Andere vraag?

Brico & BricoPlanit winkels

Vind een winkel bij jou in de buurt

Volg Brico

Makkelijk betalen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Brico
© 2025 -

Brico BricoPlanit BricoCity

Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. eventuele verzendkosten