2,
89De Seilflechter ronde gebogen sluiting met een draadeind van 5 mm is een essentieel accessoire voor nautische en maritieme toepassingen. Gemaakt van roestvrij staal 316 is deze sluiting speciaal ontworpen om bestand te zijn tegen zoet en zout water. Dankzij dit hoogwaardige materiaal is ze duurzaam en behoudt ze optimale prestaties, zelfs in vochtige of corrosieve omgevingen.
Vooral gebruikt voor hefdoeleinden, kan deze Seilflechter gebogen sluiting ook dienen als koppelstuk. Zo kan men er een klapanker stevig mee aan een ketting bevestigen, wat zorgt voor een betrouwbare en veilige verbinding. Het gebogen ontwerp zorgt voor een betere verdeling van de krachten, wat de stabiliteit en veiligheid van maritieme uitrusting verhoogt.
Met een draadeind van 5 mm is deze sluiting eenvoudig te monteren en biedt ze een stevige grip. Ze heeft een maximale werklast van 350 kilogram, wat haar ideaal maakt voor lichte tot middelzware toepassingen. Dankzij haar robuustheid en praktische ontwerp is ze perfect voor gebruikers die op zoek zijn naar een betrouwbare oplossing voor nautische of industriële projecten.
De Seilflechter ronde gebogen sluiting is een onmisbaar product voor installaties waar duurzaamheid en betrouwbaarheid essentieel zijn. Dankzij haar hoogwaardige roestvrijstalen afwerking garandeert ze langdurige prestaties in maritieme of industriële omgevingen.