Productomschrijving
Sogem gedraaide paal PT20 in beukenhout heeft een hoogte van 133 cm en een sectie van 70 x 70 mm. Het hout is onbehandeld, zodat jij het kunt afwerken zoals jij dat wilt. Deze paal is ideaal voor het maken van een klassieke borstwering en moet gecombineerd worden met balusters, handgreep en een onderprofiel.
Stevig beukenhout voor een betrouwbare borstwering
De paal is gemaakt van massief beukenhout, een sterke en duurzame keuze die zorgt voor een solide basis voor jouw borstwering. Het onbehandelde hout biedt jou de mogelijkheid om het te personaliseren naar jouw stijl.
Gemakkelijke montage
Dankzij het ontwerp is deze paal snel en eenvoudig te monteren. Combineer de paal met de juiste balusters, handgreep en onderprofiel voor een stevige en functionele borstwering.
Maak een klassieke borstwering
Met deze gedraaide paal creëer jij gemakkelijk een klassieke borstwering voor jouw project. Het stevige beukenhout en de eenvoudige montage zorgen ervoor dat je snel het gewenste resultaat bereikt.
EAN:
- 5400496111559
- 5400496612162