Stamos ECO TIG Lasmachine - 200 A - 230 V - digitaal - puls 2-/4- touch S-DIGITRON 200P

  • 1 Tig dc mma
  • Eco
  • 200 a 230 v
  • 2 - 4-aanraking
  • Geheugenfunctie

Toon specificaties

Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:

Elektrisch lasapparatenStamos producten

Productomschrijving

TIG Lasmachine - 200 A - 230 V - digitaal - puls 2-/4- touch

De TIG-lasmachine S-DIGITRON 200P biedt alle voordelen van de Stamos Eco-serie. De digitale lasser valt op door zijn hoogwaardige afwerking, verhoogde energie-efficiëntie en sterke lasprestaties. Naast de eenvoudige functie- en parameterkeuze, kunt u tot 10 instellingen opslaan en direct oproepen voor terugkerende lastaken met een druk op de knop.

Hoogtepunten

  • 1. TIG DC / MMA
  • ECO
  • 200 A / 230 V
  • 2 - / 4-aanraking
  • Geheugenfunctie

Digitaal, programmeerbaar, krachtig

U kunt alle parameters moeiteloos aanpassen op de overzichtelijke digitale bedieningspanelen. De apparaten hebben grote knoppen om de lasmethode of het werktempo te selecteren, en je kunt de draaiknoppen gebruiken om de functies die worden weergegeven in LED's te bedienen en in te stellen. De intuïtieve menunavigatie en eenvoudige bediening zorgen voor een soepele aanpassing van alle waarden, zoals pulsfrequentie, gasnastroomtijd of lasstroom tussen 20 en 200 A. Alle geselecteerde parameters worden duidelijk weergegeven op het LED-display.

In een werkplaats of op een bouwplaats komen bepaalde lasklussen altijd weer terug. Het is altijd fijn als men kan terugvallen op voorinstellingen. Dankzij de digitale technologie heeft het TIG-lasapparaat DIGITRON 200P 10 werkprogramma's beschikbaar die u zelf kunt instellen en opslaan. Op deze manier hoeft u uw lasinstellingen niet elke keer opnieuw te testen, maar kunt u vertrouwen op uw digitaal opgeslagen eerdere ervaring.

De pulsfunctie is vooral handig voor het lassen van dunne platen. Zelfs onder moeilijke omstandigheden kan de boog gemakkelijk worden gestabiliseerd, omdat de pulsfrequentie instelbaar is tot 200 Hz. Ook is het mogelijk om tal van parameters voor pulsstroom lassen te selecteren en deze met behulp van de knop optimaal af te stemmen op het werkstuk.

Met de TIG-lasmodus kunt u schone en langdurige lasresultaten behalen op bijna alle metalen en legeringen vanaf slechts 0,5 mm, inclusief magnesium, koper, nikkel, titanium en staal. De kleine warmtezone produceert niet veel vlammen, vonken of spatten en je hoeft daarna ook geen slak te verwijderen. Dit voorkomt ook dat de materialen tijdens het lassen te vervormd raken.


Omvang van de levering

  • TIG-lasapparaat S-DIGITRON 200P
  • MIG kabel, 4 m
  • Elektrodehouder, 3 m
  • Aardkabel: 3 m
  • 3 spanhulzen - (1,6 / 2,4 / 3,2 mm)
  • Klemhuls houder
  • Lange toortsafdekking
  • Wolfraamelektrode
  • Instructiehandleiding

EAN:
  • 4260223024412

Specificaties

  • Technische kenmerken
    Breedte
    40 cm
    Hoogte
    31 cm
    Diepte
    17 cm

Vaak samen gekocht



Alternatieven

Scan, en zie dit stappenplan op brico.be

Kies een taal

NaN
Menu
NaN
Taal / Langue

Zelf gemaakt. Slim bespaard.

  • Meer dan 150 winkels

  • Snelle ophaling in de winkel

  • +200.000 producten online

Hulp nodig?

Andere vraag?

Brico & BricoPlanit winkels

Vind een winkel bij jou in de buurt

Volg Brico

Makkelijk betalen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Brico
© 2025 -

Brico BricoPlanit BricoCity

Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. eventuele verzendkosten