41,
95per stuk(s) 41,95
De Ilex Crenata ‘Jenny’ Pyramide, ook bekend als Japanse hulst, is een groenblijvende sierstruik die vaak wordt gebruikt als buxusvervanger in tuinen. Door de compacte groei en kleine bladeren heeft de Ilex Crenata ‘Jenny’ een uitstraling die sterk lijkt op buxus en zorgt de plant het hele jaar door voor een verzorgde groene uitstraling.
Deze variant wordt geleverd in een decoratieve piramidevorm. Hierdoor vormt de plant direct een stijlvol element in de tuin, op het terras of bij een entree. De Ilex Crenata ‘Jenny’ Pyramide kan zowel in de volle grond als in een pot worden geplaatst.
De Ilex Crenata groeit goed op een standplaats in zon, halfschaduw of schaduw met een goed doorlatende bodem. De plant heeft een gemiddelde waterbehoefte en is eenvoudig te onderhouden. Regelmatig snoeien helpt om de piramidevorm compact en strak te houden.
Je ontvangt een Ilex Crenata ‘Jenny’ Pyramide met een potmaat van 22 cm en een hoogte van ongeveer 55 cm. Deze sierstruik is geschikt voor plaatsing in de tuin, in borders of in een pot op het terras of bij de entree. Op dit product geldt de wettelijke garantie.
Plants by Frank
Gedreven door passie voor tuinplanten en het kweken van sterke, gezonde planten. Elke plant wordt met zorg verpakt en veilig verzonden, zodat hij in optimale conditie aankomt en direct kan groeien.