Scan, en zie dit stappenplan op brico.be

Kies een taal

0
Menu
0
Taal / Langue

Edialux Adapter voor All Pest Repeller - 1 Stuk


    Toon specificaties

    18,

    49

    Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:

    Insectwerende accessoiresEdialux producten

    Productomschrijving

    De Edialux Adapter voor All Pest Repeller is de perfecte aanvulling voor jouw ULTALLP ongediertebestrijdingsapparaat. Met deze adapter ben je verzekerd van constante gewasbescherming in huis of tuin. Ideaal als je jouw Edialux toestel zonder onderbrekingen wilt blijven gebruiken.

    Algemene beschrijving

    Deze adapter is los verkrijgbaar en speciaal ontwikkeld voor de All Pest Repeller van Edialux (apparaatnummer 5675300). Dankzij de aparte beschikbaarheid kun je eenvoudig een reserve-adapter aanschaffen of een defect exemplaar vervangen, zodat je ongestoord beschermd blijft tegen insecten en ander ongedierte.

    De belangrijkste specificaties
    • Inhoud: 1 stuk
    • Vorm: Adapter
    • Toepassing: Voor het Edialux All Pest Repeller toestel ULTALLP
    • Klaar voor gebruik: Ja
    Toepassing & dosering

    Sluit de adapter eenvoudig aan op je Edialux All Pest Repeller toestel. Zorg voor een goede aansluiting zodat het apparaat optimaal werkt. Er is geen ingewikkelde installatie nodig, je kunt direct beginnen.

    Functies & voordelen

    Deze Edialux Adapter is ideaal als je snel een vervangend onderdeel wilt inzetten. Je hoeft niet het hele systeem te vervangen; met deze losse adapter zorg je voor een betrouwbare en duurzame oplossing. Speciaal op maat gemaakt voor het ULTALLP toestel, waardoor je zeker weet dat hij altijd past en goed werkt.

    Maak je huis en tuin vrij van ongedierte en zorg ervoor dat jouw gewasbescherming altijd optimaal blijft functioneren met deze praktische adapter van Edialux!

    EAN:
    • 5412037085649

    Specificaties

    • Technische kenmerken
      Gewicht
      355 g
    • Overige informatie
      Hoogte verpakking
      13.5 cm
      Breedte verpakking
      7.7 cm
      Diepte verpakking
      5.2 cm

    Vaak samen gekocht



    Alternatieven

    Zelf gemaakt. Slim bespaard.

    • Meer dan 150 winkels

    • Snelle ophaling in de winkel

    • +200.000 producten online

    Hulp nodig?

    Andere vraag?

    Brico & BricoPlanit winkels

    Vind een winkel bij jou in de buurt

    Volg Brico

    Makkelijk betalen

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Schrijf je in voor de nieuwsbrief

    Brico
    © 2025 -

    Brico BricoPlanit BricoCity

    Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. eventuele verzendkosten