Scan, en zie dit stappenplan op brico.be

Kies een taal

0
Menu
0
Taal / Langue

Quick Step Laminaat Ondervloer Uniclic - 19dB - 3mm - 15m²

  • Eenvoudig te plaatsen

Toon specificaties

45,

80

per m² 3,05

Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:

Laminaat ondervloerenQuick Step producten
Huismerk

Atijd een slimme keuze

Productomschrijving

Algemene beschrijving

Met de Quick Step Uniclic kies jij voor een simpele maar slimme basis onder jouw vloer. Deze ondervloer in polyethyleenschuim is ontworpen om loopgeluid te dempen en extra comfort te geven aan jouw ruimte. Dankzij het PE-materiaal blijft de ondervloer veerkrachtig en vormvast, ideaal als ondervloer laminaat in logeerkamers, zolders of andere ruimtes met minder doorgang. De uitvoering op rol maakt het leggen snel en overzichtelijk, zonder gedoe.

De belangrijkste specificaties

De technische troeven van deze ondervloer:

  • Vorm: Rol
  • Dikte: 3 mm
  • Isolatiewaarde: 0,075 m² K/W
  • Geluidsreductie: 19 dB (EU norm)
  • Egaliserend vermogen: Tot 2 mm
  • Geïntegreerd vochtscherm: Nee
  • Materiaal: PE (polyethylene)
  • Druksterkte: 10 kPa

Toepassing

De Quick Step Uniclic is geschikt als ondervloer laminaat op vlakke ondergronden. Het schuim vangt kleine oneffenheden op en zorgt voor merkbare geluidsdemping, zodat lopen over jouw laminaat zachter en stiller aanvoelt door het hele huis.

Geschikt voor

Door de lage isolatiewaarde is dit een uitstekende ondervloer vloerverwarming en -koeling, compatibel met natte, droge en elektrische systemen. Ideaal als ondervloer laminaat vloerverwarming, omdat de warmte vlot door de ondervloer gaat. Omdat er geen geïntegreerd vochtscherm is, heb je op een minerale ondergrond altijd een aparte folie nodig tegen optrekkend vocht. Wij hebben diverse dampfolies beschikbaar, zoals de “Sencys Laminaat Vochtscherm Isofol - Dampfolie - 0,16mm - 18m²” of de “Sencys Laminaat Ondervloer Vochtscherm - Dampfolie - 0,16mm - 50m²”.

Drukbestendigheid

De kPa-waarde (kilopascal) geeft aan hoe drukvast een ondervloer is en hoeveel gewicht deze kan dragen zonder in te drukken. Een hogere kPa-waarde zorgt voor meer stabiliteit, wat erg belangrijk is bij visgraat vloeren. Dit helpt om doorbuigen, kraakgeluiden en schade aan de vloer te voorkomen. Deze ondervloer heeft een kPa van 10 en is daardoor niet geschikt voor visgraat vloeren.

Installatie

Je rolt de banen eenvoudig uit in de richting waarin jij jouw laminaat legt en snijdt ze met een scherp mes netjes op maat. Leg de naden strak tegen elkaar voor een egale basis. Leg de perfecte basis voor jouw nieuwe vloer met deze ondervloer!

EAN:
  • 5410455500751

Specificaties

  • Hoofdeigenschappen
    Materiaal
    Anders
    Type materiaal
    PE (polyethyleen)
    Type vloerverwarming
    Elektrisch snoer, Warmwaterbuizen, Nat, Droog
    Type verbinding
    Geen
    Kleurfamilie
    Groen
    Vorm
    Rol
    Egaliserend vermogen
    2 mm
    Indicatie vochtwerend
    Rendement per verpakking
    15 m²
    Warmte-isolerend
  • Technische kenmerken
    Dikte
    3 mm
    Gewicht
    4 kg
    Lengte rol/tape
    12.5 m
    Contactgeluidsreductie (EU standaard) (in db)
    19 dB
    Geluidsreductie
    19 dB
    Niveau van waterbestendigheid
    Niet waterbestendig
    Rd waarde
    0.075 m²K/W
  • Toepassing en gebruik
    Geschikt voor type vloer
    Laminaat

Vaak samen gekocht



Alternatieven

Zelf gemaakt. Slim bespaard.
  • Meer dan 150 winkels
  • Snelle ophaling in de winkel
  • +200.000 producten online

Hulp nodig?

Andere vraag?

Brico & BricoPlanit winkels

Vind een winkel bij jou in de buurt

Volg Brico

Makkelijk betalen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Brico
© 2026 - Brico BricoPlanit BricoCity
Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. eventuele verzendkosten