732,
99Bette produceert Premiumproducten voor hoogwaardige badkamers en wasruimten op basis van natuurlijke grondstoffen: de basis wordt gevormd door een uit veredeld titaanstaal bestaande gietvorm. Deze wordt veredeld met de unieke emaille-laag BETTEGLAZUUR® - bestaande uit water, glas, kwarts, borax en soda.
Op authentieke wijze zorgen onze badkamerprojecten van staal/emaille ervoor dat de hoogwaardige kwaliteit van de BETTEGLAZUUR® toplaag verbonden wordt met de vormgegeven kwaliteit van het staal. Hieruit resulteert een kwaliteit die duidelijk zichtbaar en voelbaar is.
De glasachtige BETTEGLAZUUR® toplaag levert specifieke voordelen op het gebied van hygiëne op: de glasharde gladde toplaag beschermt tegen vuil, stof en schimmelvorming en kan probleemloos met een vochtige doek worden gereinigd.
Met de sanitairprodukten van Bette stijgt uw project in waarde – en blijft deze gehandhaafd gedurende de gehele periode dat het product in gebruik is. De BETTEGLAZUUR® is namelijk zeer duurzaam. Daar zij harder dan marmer, kunststof of ijzer is, worden de visuele en hygiënische eigenschappen gedurende de gehele levensduur van het product in stand gehouden.
Bette introduceert met de Bette Purista een ligbad met een strakke vormgeving tegen een uitermate betaalbare prijs. Uit het edele titaanstaal / emaille vervaardigd is de Bette Purista een ligbad pur sang voor de Nederlandse markt.
De afmetingen 170×75 cm en 180×80 cm hebben een ligzijde met een zacht glooiend nekprofiel en een ruime bodemmaat. Door de plaatsing van de overloop in het midden, biedt dit bad zowel aan één als twee personen voldoende ruimte. Mocht men aan beide zijden ontspannend willen liggen dan is er de 190×90 cm versie die beide badgenieters comfort biedt.