16,
99Op zoek naar een stijlvolle oplossing om je make-up en beautyspullen overzichtelijk te houden? De Wenko cosmetische organizer Femme 16 scheidingen is een transparante opbergbox die jouw wastafel of kaptafel direct netjes maakt. Dankzij het moderne ontwerp van hoogglanzend acryl heb je jouw favoriete cosmetica altijd bij de hand én ziet je badkamer er altijd opgeruimd uit.
Algemene beschrijvingDeze praktische Wenko organizer biedt ruimte aan al je make-up essentials. Met 12 vakken voor bijvoorbeeld lippenstiften en 4 ruime vakken voor make-up, nagellak of kwasten, houd je alles geordend en snel bereikbaar. Het transparante acryl past perfect bij iedere badkamerstijl en zorgt voor een luxe, frisse uitstraling. Ideaal voor wie houdt van een nette, overzichtelijke en stijlvolle badkamer.
De belangrijkste specificatiesDe afmetingen zijn 22,5 x 8 x 12,5 cm (bxhxd). Gemaakt van hoogwaardig en hoogglanzend acryl biedt deze organizer niet alleen stevigheid maar ook een moderne, luxe uitstraling.
Functies en gebruikPerfect om make-up, lippenstiften, nagellak, penseeltjes of accessoires overzichtelijk en stofvrij te bewaren. Door de transparante uitvoering zie je in één oogopslag waar alles ligt – nooit meer zoeken!
InstallatieDeze organizer is vrijstaand en direct klaar voor gebruik – je zet hem simpelweg op je wastafel, plank of in de lade.
Onderhoud & duurzaamheidEenvoudig schoon te maken met een vochtige doek. Het duurzame acryl blijft lang mooi en behoudt zijn glans.
In de verpakkingJe ontvangt 1 Wenko cosmetische organizer Femme 16 scheidingen.
Maak van jouw badkamer een oase van overzicht en rust. Met deze organizer wordt opruimen niet alleen makkelijker, maar geef je je badkamer net dat beetje extra stijl!