Scan, en zie dit stappenplan op brico.be

Kies een taal

0
Menu
0
Taal / Langue

Abus Veiligheidscilinder KE200 40/40 mm - met Boorbeveiliging - met Gevarenfunctie - Knopcilinder - 3 Sleutels

  • Noodfunctie buitenzijde
  • Zes pennen per zijde
  • Versterkte boorbeveiliging
  • Drie sleutels inbegrepen
  • Gevalharde zuigers: goede bescherming tegen knoeien en boren

Toon specificaties

46,

29

Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:

KnopcilindersAbus producten
Eigen Merk

Altijd goed en goedkoper

Productomschrijving

De cilinder knopcilinder Abus KE200 SKG Z40/K40 is de ideale oplossing om jouw voordeur eenvoudig en veilig af te sluiten. Dankzij de combinatie van conventionele cilindertechniek, uitgebreide boorbeveiliging en een praktische gevarenfunctie, biedt deze deurcilinder het perfecte evenwicht tussen gebruiksgemak en inbraakwerendheid.

Algemene beschrijving

Deze profielcilinder met knop van Abus is speciaal ontworpen voor het veilig vergrendelen van woningdeuren. De cilinder beschikt over een standaard Europees profiel, waardoor het cilinderslot eenvoudig te vervangen is. Met 6 sluitstiften per zijde, robuuste metalen constructie en een fraaie mat vernikkelde afwerking, ben je verzekerd van een duurzame en betrouwbare SKG cilinder. De lange sleutelhals maakt gebruik met veiligheidsbeslag met boor- en trekbeveiliging moeiteloos. Ideaal voor iedereen die een veiligheidscilinder zoekt met extra gebruiksgemak en bescherming tegen veelvoorkomende inbraakmethodes.

De belangrijkste specificaties

  • Type cilinder: Knopcilinder, Europees profielcilinder
  • Afmetingen: 40/40 mm
  • Materiaal en Afwerking: Metaal, mat vernikkeld
  • Aantal sleutels: 3
  • Type sleutel: Conventionele sleutel met lange hals

Veiligheid en certificering

Deze cilinder is SKG** gecertificeerd, wat betekent dat het cilinderslot met certificaat een hoge weerstand biedt tegen inbraakpogingen. Dankzij de uitgebreide boorbeveiliging met 8 hardstalen elementen per zijde en de gevarenfunctie is deze profielcilinder goed beschermd tegen kerntrekken en boren. Sleutels kunnen enkel worden bijgemaakt op vertoon van het certificaat, zodat jij altijd de controle houdt over jouw cilinderslot.

Afmetingen en compatibiliteit

Met een lengte van 40/40 mm (totaal 80 mm) past deze halve cilinder perfect in de meeste standaard deuren. Geschikt voor zowel binnen- als buitendeuren en ideaal als je jouw huidige cilinder wilt vervangen door een veiligere deurcilinder.

Installatie en gebruik

De installatie is simpel dankzij het standaard profiel. De gevarenfunctie zorgt ervoor dat je de deur altijd van buitenaf kunt openen, zelfs als er een sleutel aan de binnenzijde zit. De knop aan de binnenzijde maakt het mogelijk om zonder sleutel de deur op slot te draaien – ideaal voor gezinnen of situaties waarbij je snel wilt afsluiten of openen.

Inhoud van de verpakking

In de verpakking vind je één Abus cilinder met knop, 3 conventionele sleutels, een bevestigingsbout en het eigendomscertificaat voor het veilig bijbestellen van sleutels.

Bescherm jouw huis effectief met deze SKG cilinder en ervaar het gemak van een cilinderslot met knop en gevarenfunctie. Kies voor zekerheid en gebruiksgemak en bestel vandaag nog jouw nieuwe veiligheidscilinder, zodat je met een gerust gevoel kunt wonen.

EAN:
  • 4003318996061

Specificaties

  • Hoofdeigenschappen
    Materiaal
    Metaal
    Type slot
    Cilinderslot
    Kleurfamilie
    Metaal nikkel geborsteld
  • Technische kenmerken
    Gewicht
    460 g
  • Toepassing en gebruik
    Binnen/buitengebruik
    Binnen, Buiten

Vaak samen gekocht



Alternatieven

Zelf gemaakt. Slim bespaard.

  • Meer dan 150 winkels

  • Snelle ophaling in de winkel

  • +200.000 producten online

Hulp nodig?

Andere vraag?

Brico & BricoPlanit winkels

Vind een winkel bij jou in de buurt

Volg Brico

Makkelijk betalen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Brico
© 2026 -

Brico BricoPlanit BricoCity

Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. eventuele verzendkosten