Scan, en zie dit stappenplan op brico.be

Kies een taal

0
Menu
0
Taal / Langue

Abus Hangslot met sleutel Titalium TKTI37/50 - Massief aluminium, hoge veiligheid voor buiten - Behuizing 50 mm

  • Massief aluminium TITALIUM behuizing
  • Geharde stalen beugel
  • Nano Protect coating beugel
  • Precisiecilinder met 6 pinnen
  • Inclusief twee sleutels

Toon specificaties

33,

99

Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:

HangslotenAbus producten

Productomschrijving

Het hangslot zink TKZ4 40mm 2st van Abus is een veelzijdig en robuust hangslot met sleutel van Abus, ideaal voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbaar veiligheidsslot voor dagelijks gebruik. Dit hangslot met sleutel biedt een uitstekende balans tussen gebruiksgemak en sterke beveiliging, en wordt geleverd als set van twee gelijksluitende sloten die je beide met dezelfde sleutel kunt openen. Perfect voor het beveiligen van eigendommen met een gemiddeld tot hoog diefstalrisico, zowel binnen als buiten. Gemaakt van massief zink met een geborstelde roestvrijstalen look en voorzien van een versterkte stalen beugel met NANO PROTECT™-coating, biedt dit hangslot langdurige corrosiebestendigheid en hoge inbraakwerendheid.

Beschrijving en toepassingen

Deze set hangsloten van Abus is uitermate geschikt voor het veilig afsluiten van deuren, poorten, lockers, gereedschapskisten, kasten, kelderramen, schuren en elektrische apparatuur. Met het massieve zinken huis en de geborstelde RVS-look oogt het slot modern en betrouwbaar, terwijl de constructie zorgt voor extra stevigheid. De siliconen beschermhoes voorkomt krassen en beschadigingen aan zowel het slot als je bezittingen. Dankzij het paracentrische sleutelprofiel en de precisiecilinder is het hangslot extra goed bestand tegen lockpicken en andere inbraakpogingen. Dit maakt het slot tot een uitstekende keuze voor iedereen die waarde hecht aan zekerheid en duurzaamheid in verschillende omgevingen.

Technische specificaties
  • Type hangslot: Hangslot met sleutel, gelijksluitend (beide sloten openen met dezelfde sleutel)
  • Materiaal body: Massief zink met geborstelde RVS-look
  • Materiaal beugel: Versterkt staal met NANO PROTECT™-coating
  • Vergrendelingsmechanisme: Precisiecilinder met paracentrisch sleutelprofiel
  • Aantal meegeleverde sleutels: 2
  • Bijzonderheden: Weerbestendig, schokbestendig, set van 2
Afmetingen beugel en body

Afmetingen body (B x H x D): 11,7 x 17,1 x 2,7 cm

Beugelruimte (Hoogte x Breedte): 25 x onbekend mm

Diameter beugel: 6,5 mm

Weerstand en duurzaamheid

Het robuuste hangslot van massief zink van Abus is speciaal ontworpen om langdurig bestand te zijn tegen zware omstandigheden. De versterkte stalen beugel met NANO PROTECT™-coating biedt superieure corrosiebestendigheid, waardoor het slot uitstekend geschikt is voor buitengebruik, zelfs onder natte of koude omstandigheden. De precisiecilinder met paracentrisch sleutelprofiel zorgt voor extra bescherming tegen lockpicken en maakt het slot resistent tegen manipulatie en inbraak. Dankzij de siliconen beschermhoes blijft zowel het slot als jouw eigendom vrij van beschadigingen. Dit inbraakwerend hangslot is waterbestendig, slagvast en ideaal voor gebruik op poorten, gereedschapskisten, schuren en meer, zowel binnen als buiten.

Inhoud van de verpakking

2 x Hangslot zink TKZ4 40mm van Abus

2 x Sleutels (voor beide sloten gelijksluitend)

Voor compromisloze veiligheid die je meest waardevolle bezittingen beschermt, vertrouw op het Abus hangslot met hoge weerstand voor totale gemoedsrust – of je nu thuis, in de tuin of op het werk extra zekerheid zoekt.

EAN:
  • 4003318079849

Specificaties

  • Hoofdeigenschappen
    Materiaal
    Aluminium
    Type materiaal
    Aluminium vliegtuiggraad
    Type slot
    Hangslot
    Kleur
    Aluminium
    Aantal sleutels
    2
    Materiaaleigenschap
    Duurzaam, Waterdicht, Lichtgewicht
    Met sleutel
  • Technische kenmerken
    Gewicht
    262 g
    Beugelhoogte slot
    35 mm
  • Toepassing en gebruik
    Binnen/buitengebruik
    Buiten, Binnen

Vaak samen gekocht



Alternatieven

Zelf gemaakt. Slim bespaard.

  • Meer dan 150 winkels

  • Snelle ophaling in de winkel

  • +200.000 producten online

Hulp nodig?

Andere vraag?

Brico & BricoPlanit winkels

Vind een winkel bij jou in de buurt

Volg Brico

Makkelijk betalen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Brico
© 2025 -

Brico BricoPlanit BricoCity

Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. eventuele verzendkosten