Productomschrijving
De dubbele antikalkfilter van het merk Apic filtert onzuiverheden en heeft een kalkwerende functie voor het hele huis. De filter wordt geleverd met bevestigingsbeugel, montagesleutel en afdichting. Hij komt in de buurt van de watermeter te staan en kan worden gebruikt met verschillende filterpatronen.
De dubbele filter wordt meestal gebruikt met een gewikkeld patroon en een antikalkpatroon. Op die manier werkt hij zowel preventief als curatief tegen kalkaanslag, wat je installatie beschermt tegen kalkaanslag in leidingen en kranen. Hij filtert zwevende deeltjes zoals klei, roest of zand en is voorzien van een kop uit polypropyleen en een behuizing uit doorzichtig PET.
Dankzij het ingebouwde centralisatiesysteem kunnen de filterpatronen eenvoudig worden verwisseld.
De filter heeft een maximumdebiet van 1500 liter per uur. Ingang en uitgang: 3/4''. De messing kanalen zijn uitgerust met een ringvormige afdichting.