48,
10Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:
Verfkleurstoffen & verf pigmentenARCANE INDUSTRIES productenKleurstof bestemd om gemengd te worden in de neutrale hars voor microcement - Gamma MINERAL EFFECT - 155.
Verkrijgbaar in 40 trendy kleuren.
3 verpakkingen:
100 ml voor de microcement kit 2 m²
250 ml voor de microcement kit 5 m²
500 ml voor de microcement kit 10 m²
Geproduceerd in Frankrijk in onze fabriek Arcane Industries.
Deze kleurstof is ontworpen om te worden verwerkt in de hars van onze MINERAL EFFECT - 155 systemen. Het is perfect geschikt om de tint te personaliseren van uw microcement volgens het te bedekken oppervlak. Voor een vergemakkelijkte toepassing en een optimaal resultaat, ontdek onze complete microcement kits, inclusief primer, micro mortel, hars, poriënvuller en beschermende vernis.
Alle toepassingen van microcement
De geschikte ondergronden voor onze microcement zijn onder meer de volgende (niet-limitatief), waarbij de universele primer vooraf is aangebracht:
Het mengsel kleurstof - hars - micro mortel wordt aangebracht met de volgende gereedschappen:
In alle gevallen raden wij de toepassing van onze universele primer voor microcement aan. Het aanbrengen van een primer tussen de microcement en de ondergrond zorgt met name voor een betere uiteindelijke homogeniteit van de afwerking en een verbeterde hechting.
Meng de volledige fles kleurstof in de volledige fles neutrale hars. Om er zeker van te zijn dat u alle pigmenten van de bodem haalt, doe wat hars terug in het kleine flesje, schud het en giet het leeg in de harscontainer.
Verwerking van het mengsel: Giet 3 gewichtsdelen poeder in 1 gewichtsdeel hars waarin u alle kleurstof hebt gemengd, meng handmatig of mechanisch bij 600 T/min tot u een homogene pasta verkrijgt. Het is absoluut noodzakelijk om altijd het poeder in de hars te gieten en niet andersom (risico op klonters). Het eindmengsel moet dik zijn. Bereid het mengsel alleen voor de uit te voeren laag vlak voor de toepassing.
Breng op voorbereide ondergronden met de plamuurmes 1 gelijkmatige laag aan zonder ribbels van 1 mm dikte zonder deze glad te strijken. Breng na 24u een 2e laag aan en strijk de materie glad naarmate het droogt om een glad en zijdeachtig oppervlak te verkrijgen.
Toepassingstemperatuur: minimum 5°C - maximum 25°C.
De gekleurde microcement wordt beschermd met een poriënvuller en Highprotect vernis (professionele kwaliteit) voor hoge bescherming (keuken, badkamer, buiten) en Easy Protect vernis voor muren of vloeren in droge ruimtes.
Droging van het gekleurde micro-mortelmengsel:
Geen bijzonder onderhoud nodig, aangezien de micro-mortel systematisch beschermd wordt door een poriënvuller en een vernis.
100 ml te mengen in de neutrale hars 0,9 L voor de microcement kit 2 m²
250 ml te mengen in de neutrale hars 2,25 L voor de microcement kit 5 m²
500 ml te mengen in de neutrale hars 4,5 L voor de microcement kit 10 m²
Kan ongeopend, vóór mengen, op een droge plaats beschermd tegen hitte bewaard worden gedurende maximaal 12 maanden.