Scan, en zie dit stappenplan op brico.be

Kies een taal

0
Menu
0
Taal / Langue
Exclusief online

Arcane Industries - Kit Gepolijst Beton Buiten Vloer En Muur Guaverood - 2 M² (in 2 Lagen)

  • Veelzijdig: voor vloeren, muren, terrassen, balkons, trappen
  • Bestand: hoge weerstand tegen weersomstandigheden en uv-straling
  • Esthetisch: moderne en elegante afwerking
  • Eenvoudig aan te brengen met gedetailleerde instructies
  • Duurzaam: lange levensduur en minimaal onderhoud

Toon specificaties

147,

30

Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:

MuurcoatingARCANE INDUSTRIES producten

Productomschrijving

PRODUCTBESCHRIJVING

Microcement buiten:

De microcement <> is een decoratieve mortel, in de massa gekleurd (40 kleuren). De formulering zorgt voor een groot gebruiksgemak op een veelvoud aan ondergronden. Totale dikte: 2mm Het assortiment omvat de primers en afwerkingen die uitstekende hechting en duurzaamheid van het esthetische resultaat garanderen. Onze microcement wordt gepresenteerd in de vorm van kits met alle producten die nodig zijn voor de goede uitvoering van de werkzaamheden.

Ook verkrijgbaar in kits per kleurgroep: gewaxt beton buiten grijs, gewaxt beton buiten wit, gewaxt beton buiten blauw, gewaxt beton buiten rood, gewaxt beton buiten zwart, gewaxt beton buiten geel, gewaxt beton buiten beige, gewaxt beton buiten groen, gewaxt beton buiten bruin, gewaxt beton buiten oranje, gewaxt beton buiten roze, gewaxt beton buiten violet.

DE MICROCEMENT BUITENKIT BEVAT:

  • Universele primer voor microcement
  • Microcement pack (micro mortel fijne korrelgrootte: poeder + hars + kleurmiddel)
  • Poriënvuller
  • Vernis: HIGHPROTECT (zeer hoge weerstand en bescherming, tweecomponent, bestand tegen stilstaand water, licht satijn)

Let op: als uw terras, werkblad, vloer, muur van tegels is, raden we u aan om onze MICROCEMENT TEGELKIT te gebruiken.

Andere oppervlakken te behandelen met microcement?

Deze kit is geformuleerd voor werkbladen en buitenoppervlakken, met een hoge beschermingsvernis die bestand is tegen water en weersinvloeden. Als u werkzaamheden op andere ondergronden overweegt, zoals een binnenvloer, een muur, een trap of een badkamer, verken dan ons volledige assortiment microcement. Elke kit is gebruiksklaar en aangepast aan de specifieke eisen van elke ruimte.

PRODUCTVOORDELEN

Onze microcement heeft vele kwaliteiten

  • Hoge UV-bestendigheid
  • Zeer goede dekking en dekkracht
  • Lange verwerkingstijd > 1U
  • Alle ondergronden, zelfs gladde - Uitstekende hechting
  • Fijne korrelgrootte
  • Vernis Hoge bescherming tegen vlekken, slijtage, warmte
  • In de massa gekleurd
  • Eenvoudig onderhoud

BESTEMMING

Buitenterrassen, Trappen, Balkons

GESCHIKTE MATERIALEN

  • Cementdekvloer, cement
  • Cementdekvloeren: De hoeveelheid primer die op een anhydrietdekvloer moet worden aangebracht, kan variëren afhankelijk van de kwaliteit en porositeit ervan. Zorg ervoor dat het oppervlak volledig gesloten is voor het aanbrengen van de microcement. Aarzel niet om contact op te nemen met onze adviseurs in geval van twijfel.
  • Lichtgewicht | cellenbeton
  • Tegels en cementtegels (met egalisatie om het patroon van de voegen te maskeren).

Let op: als uw terras, werkblad, vloer, muur van tegels is, raden we u aan om onze MICROCEMENT TEGELKIT te gebruiken.

TOEPASSING

VEREIST GEREEDSCHAP

  • RVS pleistermes 20x8 en 24x10 en/of kunststof pleistermes met afgeronde randen. Belangrijk: de grootte en aard van het pleistermes moeten aangepast zijn aan het oppervlak. Als het RVS pleistermes al is gebruikt, wrijf dan de randen met schuurpapier om oneffenheden te verwijderen en de ondergrond niet te markeren.
  • Amerikaans mes in verschillende maten (handig voor hoeken, spatwanden, trappen, kleine oppervlakken die niet bereikbaar zijn met het pleistermes)
  • Rollers microvezelmouwen (10mm - 250mm): voor toepassing primer + afwerking Reiniging met water tijdens en na gebruik

VOORBEREIDING VAN DE ONDERGROND

  • De ondergrond moet sterk, niet bros, stabiel en samenhangend zijn. Als dit niet het cas is, is een grondverf noodzakelijk: raadpleeg ons.
  • Het oppervlak moet droog zijn.
  • Verwijder door krabben en eventueel schuren oude verven, sporen van gips en plamuur.
  • Alle oneffenheden moeten worden verwijderd.

In alle gevallen raden wij een specifieke primer aan.

Het aanbrengen van een primer tussen de microcement en de ondergrond zorgt met name voor een betere uiteindelijke homogeniteit van het resultaat en verbeterde hechting.

TOEPASSING

TOEPASSING VAN DE PRIMER:
Breng op uw goed droge oppervlak een laag van onze Universele primer aan. Deze primer heeft korrels voor betere hechting. Het is geschikt voor poreuze en niet-poreuze oppervlakken. Minimale droogtijd 12 uur. Voor multiplex, exotisch hout, meervoudig triplex, watervast multiplex, marine ply, moet u het opstijgen van tannine blokkeren met glyceroverf of 2 lagen High protect vernis (12 uur droogtijd per laag) + toepassing universele primer.

BEREIDING VAN DE MICROCEMENT:
Giet al het kleurmiddel in de harspot (let op dat u de kleurmiddelpot goed schudt om stagnatie van pigment op de bodem te voorkomen). Giet een beetje hars op de bodem van de lege kleurmiddelfles, schud om het resterende pigment op te halen en leeg in de harspot. We benadrukken deze essentiële stap voor de juiste kleuring van de eindpleister.

In de emmer gieten: 3 delen poeder op 1 deel hars, bijvoorbeeld 100 gr hars voor 300gr poeder (gebruik een weegschaal of elektronische balans).

Handmatig mengen met een liniaal of bij voorkeur mechanisch met een mixer op 600 T/min tot een homogene pasta wordt verkregen. Het is essentieel om altijd het poeder in de hars te gieten en niet andersom (risico op klontjes). Het eindmengsel moet romig, dik en niet te vloeibaar zijn.
Verwerkingstijd van het mengsel (tijd om toe te passen): 4 uur. Bereid alleen het mengsel voor de eerste laag voor

TOEPASSING VAN DE MICROCEMENT:

1e laag: Met een pleistermes met afgeronde randen of spatel een regelmatige laag van 1kg/m² aanbrengen. De grootte en aard van het pleistermes moeten aangepast zijn aan het oppervlak. Als het pleistermes al is gebruikt, wrijf dan de randen met schuurpapier om oneffenheden te verwijderen en de ondergrond niet te markeren).
2e laag: Breng de 2e laag (1kg/m²) 24 uur na het drogen van de 1e laag aan.
Strijken: Naarmate de 2e laag droogt, het materiaal strijken om een glad en zijdeachtig oppervlak te verkrijgen.

Wat is strijken en waarom?
Zodra de 2e laag begint te drogen, niet meer afdrukt met de vinger en lichter wordt, beweeg het schone pleistermes bijna vlak zonder materiaal alsof u een fijne streling uitvoert om de korrel plat te drukken en de poriën te sluiten. (om de 3 of 4 bewegingen moet het pleistermes worden gereinigd met een vochtige doek) Deze actie is het strijken, het verhoogt de nuances, laat de korrels meer doordringen, maakt de ondergrond gladder en minder poreus en resistenter. Als de microcement harder is of te veel is gedroogd, kan de strijkkracht toenemen. Als het niet hard genoeg is, kan het afscheuren > Repareer zo goed mogelijk en wacht op het juiste moment.


Daarom moet u beginnen met strijken door het gewaxt beton te "strelen". Het gebruik van een polycarbonaat (kunststof) troffel wordt aanbevolen voor het strijken van lichte gewaxt betonsoorten om zwarte strepen te voorkomen die ontstaan door verhitting van het materiaal.

Schuren:
24 uur na het drogen van de 2e laag, gebruik van een elektrische schuurmachine op gemiddelde snelheid met schuurpapier korrel 150. Dit schuren moet licht zijn (risico op verbleking) en zal het oppervlak egaliseren en de nuance-effecten versterken.

AANBEVELINGEN

<>: Het product moet altijd voor het gereedschap zijn: <>. Altijd vanaf de buitenkant van de ondergrond beginnen. De toepassing hangt af van de hellingshoek van het pleistermes: hoe meer in afwerking, hoe vlakker het moet zijn. Bij het strijken moet het pleistermes om de 3 of 4 bewegingen worden gereinigd: hoe verder in de afwerking, hoe meer met een schoon gereedschap wordt gewerkt (reiniging met vochtige doek).

<> toepassing voorbehouden aan ervaren professionals: nat in nat - maakt het mogelijk om de korrel te laten doordringen. De aanwezige fijne vulstoffen helpen bij het glaceren (glanzend effect door strijken). Bij <> werken worden de korrels meer laten doordringen en wordt zo een gladdere ondergrond verkregen.

Toepassing op vloerverwarming: De vloerverwarming moet minstens 48 uur voor het aanbrengen van de microcement worden uitgeschakeld en minimaal 72 uur na het drogen van de afwerkingen opnieuw worden gestart.

Toepassingstemperatuur: minimaal 15°C - maximaal 25°C.

BESCHERMING

De microcement wordt beschermd met een poriënvuller en een vernis (in de kits inbegrepen).

TOEPASSING VAN DE PORIËNVULLER:
24 tot 48 uur na de laatste laag microcement, met een microvezelmouwroller aanbrengen, slechts 1 laag in verhoudingen van: 200ml voor 2m², 500ml voor 5m², 1 liter voor 10m², waarbij overdikte, onderdosering en vergeetachtigheden moeten worden vermeden. De ondergrond moet het product absorberen. Droogtijd duurt minimaal 12 uur, idealiter 24 uur. (geen beschermend vernis aanbrengen voor volledig drogen).

TOEPASSING VAN HET VERNIS

De kits bevatten allemaal ons High Protect hoge beschermingsvernis dat is geformuleerd voor maximale bescherming tegen water en vlekken. Het is UV-bestendig. Het is daarom perfect geschikt voor buiten, op uw terrassen, trappen, buitenkeukens.
Bereiding van het vernis: Bereid alleen voldoende voor uw 1e laag: giet de basis (component A) van de Highprotect fles in een houder en giet dan de harder (component B). Meng het geheel gedurende 2 min. Let op dat u dit niet verwart met de pot NEUTRALE microcement HARS. Het niet naleven van deze toepassing kan leiden tot gebreken in het uiterlijk en de effectiviteit van het product. Altijd een tweede keer mengen voor de toepassing (het roeren gebeurt altijd met een schone houten stok). Dosering: 5 delen vernis (BASIS COMP A) voor 1 deel harder (COMP B). U bereidt het mengsel voor uw 2e laag vlak voor het aanbrengen. Voor de gehele 2 lagen 1 liter = 10m²

Toepassing met een microvezelmouwroller van 2 lagen High Protect vernis met een interval van 12 uur, in dunne laag aanbrengen om belvorming te voorkomen. De roller opnieuw laden zodra deze geen materiaal meer heeft. Eventuele witachtige sporen verdwijnen bij het drogen. 3 lagen vernis kunnen nodig zijn afhankelijk van de porositeit van de ondergrond en de gewenste bescherming. (droogtijd tussen 2e en 3e laag: 12 uur).

Buiten en om infiltratie onder de microcement te voorkomen, vooral als er geen plinten zijn, raden we aan om ofwel een opstand van 5cm met de microcement te maken of af te werken door in alle hoeken een transparante kit aan te brengen.

DROGING

  • Droogtijd tussen 2 lagen microcement: ongeveer 24 uur.
  • Droogtijd tussen 2 lagen High Protect vernis: 12 uur
  • Droogtijd voor het polijsten van de microcement en de afwerkingen: 24 uur of meer.
  • Verwerkingstijd van het microcement mengsel: 4 uur.
  • Wachttijd voor contact met water: 7 dagen

ONDERHOUD

Wacht 20 dagen droogtijd alvorens een reinigingsmiddel of stoomreiniger te gebruiken voor normaal onderhoud.

VERBRUIK

2 kg per m² voor de twee lagen.

Inhoud van elke kit:

Kit 2m²:
- Universele primer voor microcement: 200ml
- Poeder: 3kg
- Hars: 0,9L
- Kleurmiddel: 100ml
- Poriënvuller: 200ml
- Hoge Bescherming Vernis: kit 2m² 208 g basis - 42 g harder

Kit 5m²:
- Universele primer voor microcement 500ml
- Poeder: 7,5kg
- Hars: 2,25L
- Kleurmiddel: 250ml
- Poriënvuller: 500ml
- Hoge Bescherming Vernis: kit 5m²: 417 g basis - 83 g harder

Kit 10m²:
- Universele primer voor microcement: 1L
- Poeder: 15kg (2 zakken van 7,5 kg)
- Hars: 4,5L
- Kleurmiddel: 500ml
- Poriënvuller: 1L
- Hoge Bescherming Vernis: kit 10m²: 833 g basis - 167 g harder

BEWARING

Kan voor mengen bewaard worden, op een droge plaats uit de buurt van warmte gedurende maximaal 12 maanden.


Vaak samen gekocht



Alternatieven

Zelf gemaakt. Slim bespaard.

  • Meer dan 150 winkels

  • Snelle ophaling in de winkel

  • +200.000 producten online

Hulp nodig?

Andere vraag?

Brico & BricoPlanit winkels

Vind een winkel bij jou in de buurt

Volg Brico

Makkelijk betalen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Brico
© 2025 -

Brico BricoPlanit BricoCity

Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. eventuele verzendkosten