342,
-per kg 342,-
Akord Computerbureau in betonlook is de ideale oplossing voor wie op zoek is naar een functioneel en stijlvol bureau voor op kantoor of thuis. Dit Akord bureau is vervaardigd uit 32 mm dikke laminaatplaat, wat zorgt voor een hoge slijtvastheid en bescherming tegen beschadigingen. De zichtbare randen zijn afgewerkt met ABS-band voor extra duurzaamheid en een langere levensduur. Dankzij het matte betonlook tafelblad en de metalen poten krijgt het meubel een moderne, elegante uitstraling die perfect past in elk interieur.
Het Akord bureau is niet alleen mooi, maar ook uiterst praktisch. Met een ruim werkblad van 135 x 60 cm biedt het voldoende plaats voor je computer en alle nodige accessoires. De achterkant is afgewerkt met laminaatplaat, waardoor je het bureau vrij in de ruimte kunt plaatsen, zonder dat het tegen een muur hoeft te staan. De comfortabele beenruimte van 117 cm breed en 73 cm hoog zorgt voor extra werkcomfort.
Het bureau is eenvoudig te monteren en wordt geleverd met een duidelijke handleiding. Bovendien geniet je van 24 maanden fabrieksgarantie als bewijs van de uitstekende kwaliteit. Dit bureau is de perfecte keuze voor wie modern design, duurzaamheid en veelzijdigheid belangrijk vindt. Combineer het Akord computerbureau met andere kantoormeubelen uit ons assortiment en creëer een harmonieuze werkplek.
Specificaties: