18,
40per m²
Pakket prijs 13,80
Voor de zwaarste isolatieklussen, waar vocht en hoge druk een rol spelen, is de Ursa XPS isolatieplaat de enige juiste keuze. Deze hardschuimplaat is speciaal ontworpen om te presteren onder de meest veeleisende omstandigheden, zoals onder een betonvloer of in een kelder.
De specificatiesDankzij de unieke gesloten celstructuur heeft deze plaat een uitzonderlijk hoge druksterkte. Jij kunt hem gebruiken onder een zwaar belaste betonvloer of in een garage zonder dat de plaat indeukt. Hij behoudt zijn dikte en dus ook zijn isolatiewaarde, jaar in, jaar uit.
Ongevoelig voor vochtDezelfde gesloten cellen zorgen ervoor dat de plaat praktisch geen water opneemt. Dit maakt hem de ideale keuze voor vochtige omgevingen zoals keldermuren, funderingen of voor de isolatie van een plat dak. De isolatiewaarde blijft constant, zelfs onder natte omstandigheden.
Eenvoudig en naadloos te plaatsenDe platen zijn aan alle zijden voorzien van een tand-en-groefsysteem. Hierdoor sluiten ze perfect en naadloos op elkaar aan, wat koudebruggen voorkomt. Bovendien kun jij de platen eenvoudig op maat snijden met een zaag of een scherp mes.
Een duurzame oplossingUrsa XPS rot of schimmelt niet. Het is een materiaal waar ongedierte zich niet in kan nestelen. Jij bent dus verzekerd van een isolatie die zijn prestaties en waarde decennialang behoudt.