7,
49Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:
Dakgootverbinders & verbindingen regenpijpenMartens productenCreëer eenvoudig een nette aftakking in uw hemelwaterafvoer met dit praktische T-stuk. Dit hulpstuk is speciaal ontwikkeld voor HWA-buizen in bruin PVC en zorgt voor een betrouwbare en waterdichte verbinding, zodat uw gevel en fundering optimaal beschermd blijven tegen regenwater. Het duurzame materiaal en de zorgvuldige pasvorm verminderen het risico op lekkages en zorgen voor een langdurig efficiënt afwateringssysteem rond uw woning.
Functie en Toepassing
Dit T-stuk wordt gebruikt om een extra aftakking in uw HWA buis te maken onder een hoek van 45 graden. Ideaal wanneer u bijvoorbeeld een extra regenpijp, regenton of zijtak in uw dakgootsysteem wilt aansluiten. De twee lijmmoffen schuiven eenvoudig over de buis en maken deel uit van een efficiënt hemelwaterafvoersysteem rond uw woning.
Materiaal en Duurzaamheid
Gemaakt van hoogwaardig bruin PVC is dit T-stuk licht van gewicht, roestvrij en onderhoudsarm. Het materiaal is uitstekend bestand tegen weersinvloeden en vervormt niet onder normale belasting. Dankzij het KOMO-keurmerk kunt u rekenen op constante kwaliteit en een lange levensduur van uw hemelwaterafvoer.
Montage en Maatvoering
Met een diameter van 80 mm past dit T-stuk op gangbare HWA buizen. De 2x lijmmof-verbinding zorgt voor een sterke, waterdichte lijmverbinding met PVC-lijm. De 45 graden hoek maakt een geleidelijke, stromingsvriendelijke aftakking mogelijk binnen uw afvoerbuis.
Een betrouwbare keuze voor uw afwateringssysteem. Controleer altijd de diameter en stroomrichting voor installatie.