158 cm hoge kattenkrabpaal met verschillende niveaus en knuffelhol
De kattenkrabpaal van Uniprodo biedt uw fluwelen pootjes een allround verzorgingspakket met verschillende niveaus, een knuffelhol, twee hangmatten en een bal: de verschillende mogelijkheden voor spel en ontspanning ondersteunen een gezonde en evenwichtige levensstijl voor uw kat en veel plezier daarbij. Met een voetafdruk van slechts 74.5 x {{netto_breedte}} cm neemt de kattenboom zelf niet veel ruimte in beslag en past hij zelfs in de kleinste flat. Ondanks een hoogte van 158 cm staat de kattenboom stevig door zijn stevige constructie en is hij bestand tegen zelfs de wildste huisdieren.
.
Hoogtepunten
De dragende elementen van het kattenmeubilair zijn gemaakt van spaanplaat en zijn dus bijzonder resistent. De oppervlakken van de krabpaal in lichtgrijs zijn grotendeels gemaakt van aaibaar zacht pluche, aangevuld met royale krabvlakken van sisal. Dit materiaal is ideaal voor klauwverzorging en neemt tegelijkertijd de geuren van uw huisdier op, wat een gevoel van veiligheid creëert en een kalmerend effect heeft op katten. Het ruwe maar bestendige oppervlak van het sisal is ook geschikt om te rekken.
De kattenkrabpaal is snel en eenvoudig te monteren dankzij de stap-voor-stap instructies. De hoge kwaliteit van de materialen en de solide constructie en nauwkeurige afwerking garanderen een lange levensduur van het kattenmeubilair.
.