Scan, en zie dit stappenplan op brico.be

Kies een taal

0
Menu
0
Taal / Langue
Exclusief online

Hansgrohe Cassetta Zeephouder Chroom

  • 5 jaar garantie
  • Kwalitatief product van kunststof
  • Inclusief bevestigingsmateriaal
  • De kleur is chroom

Toon specificaties

40,

99

Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:

ZeepbakjesHansgrohe producten
Eigen Merk

Altijd goed en goedkoper

Productomschrijving

Hansgrohe Cassetta zeephouder chroom

Een zeephouder die niet alleen praktisch is, maar ook een stijlvolle toevoeging aan je badkamer vormt. Dankzij het strakke chromen design krijgt jouw douchehoek een moderne uitstraling, terwijl je zeep altijd binnen handbereik ligt. Het slimme ontwerp maakt het mogelijk om de houder eenvoudig in hoogte te verstellen, zodat je zelf bepaalt wat het meest comfortabel is. Dit kleine, maar waardevolle accessoire zorgt voor rust en overzicht in je douche, waardoor je badkamer er direct verzorgder en georganiseerder uitziet. Bovendien is hij geschikt voor verschillende diameters glijstangen, waardoor hij naadloos aansluit op jouw bestaande inrichting. Zo geniet je elke dag weer van een fijne, opgeruimde douche-ervaring.

Stijlvol

De chroomafwerking geeft deze zeephouder een tijdloze en elegante uitstraling die moeiteloos past in vrijwel elke badkamerstijl. Het glanzende oppervlak reflecteert het licht subtiel en zorgt voor een frisse, moderne look. Door het minimalistische ontwerp blijft de zeephouder onopvallend, terwijl hij toch een duidelijke meerwaarde biedt. Zo voeg je een vleugje luxe toe zonder dat het overheerst. Dit maakt het een perfecte keuze voor wie houdt van een strakke en verzorgde badkamer.

Functioneel

Met de mogelijkheid om de houder in hoogte te verstellen, pas je hem eenvoudig aan jouw persoonlijke voorkeur aan. Of je nu een hoge of lage douchekop hebt, of kinderen in huis die de zeephouder willen gebruiken, iedereen vindt moeiteloos de juiste plek. Daarnaast is hij geschikt voor glijstangen met een diameter van 18, 22 of 25 millimeter, wat zorgt voor brede compatibiliteit. Het meegeleverde bevestigingsmateriaal maakt de montage snel en eenvoudig, zodat je zonder gedoe kunt genieten van dit handige accessoire.

Duurzaam

Gemaakt van hoogwaardig kunststof met een chromen finish, is deze zeephouder bestand tegen vocht en dagelijkse gebruikssporen. De materialen zijn zorgvuldig gekozen om lang mee te gaan en hun glans te behouden, zelfs in een vochtige omgeving zoals de douche. Dankzij de 5 jaar garantie ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid. Zo investeer je in een product dat niet alleen mooi is, maar ook duurzaam en onderhoudsvriendelijk.

Kenmerken:
  • Inclusief bevestigingsmateriaal voor eenvoudige montage
  • In hoogte verstelbaar voor optimaal gebruiksgemak
  • Geschikt voor glijstangen met diameters 18, 22 en 25 mm
  • Strakke chromen afwerking voor een moderne uitstraling
  • Gemaakt van duurzaam kunststof met een lange levensduur
  • 5 jaar garantie voor extra zekerheid

Met deze zeephouder combineer je stijl en functionaliteit op een slimme manier. Het is de perfecte aanvulling om jouw douche netjes en overzichtelijk te houden. Maak je droombadkamer compleet met dit stijlvolle accessoire en ervaar zelf de kwaliteit en het gemak.

EAN:
  • 4011097693200

Specificaties

  • Hoofdeigenschappen
    Materiaal
    Kunststof
    Kleur
    Chroom
    Afwerking
    Hoogglans
    Materiaaleigenschap
    Flexibel, Lichtgewicht
  • Technische kenmerken
    Breedte
    10.8 cm
    Hoogte
    2 cm
    Diepte
    14 cm
  • Toepassing en gebruik
    Bevestiging/aanbreng methode
    Wandbevestiging, Muurbevestiging

Vaak samen gekocht



Alternatieven

Zelf gemaakt. Slim bespaard.

  • Meer dan 150 winkels

  • Snelle ophaling in de winkel

  • +200.000 producten online

Hulp nodig?

Andere vraag?

Brico & BricoPlanit winkels

Vind een winkel bij jou in de buurt

Volg Brico

Makkelijk betalen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Brico
© 2026 -

Brico BricoPlanit BricoCity

Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. eventuele verzendkosten