25%
korting






Sealskin Hooked hoekinstap, 100x100cm 200cm hoog, zilverhoogglans|6mm helder veiligheidsglas met antikalk coating
Met de kaart
i
649,
-486,
75Productomschrijving
Deze hoekinstap van 100x100 cm uit de serie Hooked kenmerkt zich door zijn hoogte van 200 cm én het gemak in onderhoud. Het 6 mm dikke heldere veiligheidsglas heeft een antikalk coating, zodat het glas ook langer helder blijft. Een hoekinstap heeft twee grote openslaande deuren waardoor er een ruime instapbreedte wordt gecreëerd. De twee deuren draaien naar buiten en naar binnen en je kan ze zelfs naar binnen wegzetten voor een efficiënt gebruik van je badkamer.
Hooked dankt zijn naam aan de comfortabele greep die ook als haak gebruikt kan worden voor bijvoorbeeld je handdoek. Je hoeft dan niet meer uit je warme doucheruimte te stappen.
Hooked dankt zijn naam aan de comfortabele greep die ook als haak gebruikt kan worden voor bijvoorbeeld je handdoek. Je hoeft dan niet meer uit je warme doucheruimte te stappen.
EAN: 8720198000881
Specificaties
Type deursysteem
- Naar buiten en naar binnen te openen
Type douchecabinepaneel
- Douchecabinepaneel
Serie
i- Hooked
Garantie
- 5 jaar
AlgemeenHoogte
- 200 cm
Materiaal
- Glas, Aluminium
Materiaal profiel
- Aluminium
Verstelbaar profiel
Breedte deuropening
- 128.6 cm
Dikte glas
- 6 mm
Greeploos
Anti-kalk
Technische kenmerkenKleurfamilie
- Zilver
Kleur
- Zilver hoogglans
Afwerking
- Hoogglans
Type glas
- Veiligheidsglas
Kleur van de profiel
- Zilver
Afwerking profiel
- Hoogglans
Uiterlijke kenmerken
Alternatieven

0.00

0.00

0.00

0.00

0.00

0.00