Scan, en zie dit stappenplan op brico.be

Kies een taal

0
Menu
0
Taal / Langue
Exclusief online

Edilinox - Isolatie Dubbele Wand Ontluchtingsplug - Ediliso25 - Grijs - Ø 130 Mm

  • Ediliso25 afvoerstop : veilige condensafvoer
  • Rvs 304 316 : hoge corrosie hittebestendig
  • T600 ce : veilige en dichte aansluiting

Toon specificaties

81,

47

Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:

Verloopstukken & aansluitstukken kachelpijpenEDILINOX producten
Huismerk

Atijd een slimme keuze

Productomschrijving

De Ediliso25 ontluchtingsdop optimaliseert de veiligheid en duurzaamheid van uw installatie dankzij zijn efficiëntie bij het afvoeren van condensaat en de toegang tot het vegen. De structuur van roestvrij staal en de hoogwaardig isolatie zorgen voor een uitstekende thermische weerstand en een lange levensduur.

  • Hoogwaardige materialen: buitenwand van roestvrij staal 304 en binnenwand van roestvrij staal 316 voor een hoge bestendigheid tegen corrosie en hitte.
  • Efficiënte isolatie: 25 mm geperste hoogdichte steenwol om warmteverlies te beperken en het rendement te optimaliseren.
  • Veiligheid & conformiteit: gecertificeerd T600, CE-markering 0476 EN 1856-1, klem volgens EN 14241-1 voor een luchtdichte en veilige bevestiging.
  • Uitgebreide compatibiliteit: geschikt voor kachels, open haarden, ketels, afzuigkappen en gascondensatiegeneratoren (met optionele afdichtingsring).
  • Eenvoudige installatie: beveiligde montage door inschuiven, uitsluitend voor Edilinox en Tubest kanalen.
  • Dit product is niet compatibel met geïsoleerde kanalen van andere merken, alleen met de merken Edilinox en Tubest.
  • Diameter: 130 mm

Bij ontvangst van uw bestelling is het verplicht om de staat van de goederen te controleren in aanwezigheid van de bezorger. Bij afwijkingen dient u nauwkeurige opmerkingen te maken op het afleveringsbewijs of de goederen te weigeren. Zonder deze voorafgaande controle kunnen geen claims worden geaccepteerd.

Premium materialen voor maximale duurzaamheid

De Ediliso25 ontluchtingsdop is ontworpen met een buitenwand van roestvrij staal 304 en een binnenwand van roestvrij staal 316, wat een uitstekende weerstand tegen corrosie en hoge temperaturen garandeert. Deze productkwaliteit zorgt voor optimale levensduur en risicovrije werking in veeleisende omgevingen.

Hoogwaardige isolatie

Met 25 mm geperste hoogdichte steenwol biedt dit onderdeel uitzonderlijke thermische en akoestische isolatie. Het beperkt warmteverlies en optimaliseert het energieverbruik van uw installatie.

Veiligheid en naleving van Europese normen

De Ediliso25 ontluchtingsdop is gecertificeerd T600 en voldoet aan de Europese regelgeving CE 0476 EN 1856-1. De beveiligde klem voldoet aan norm EN 14241-1, wat zorgt voor optimale luchtdichtheid en bevestiging.

Compatibiliteit en veelzijdigheid

Perfect geschikt voor hout- en pelletkachels, open haarden, ketels en afzuigkappen in de keuken, integreert deze ontluchtingsdop gemakkelijk in uw installatie. Met een drukmontage T200 tot 5000 Pa (met optionele afdichtingsring) is hij ook geschikt voor gascondensatiegeneratoren.

Technische kenmerken

  • Materialen: Roestvrij staal 304 (buiten) – Roestvrij staal 316 (binnen)
  • Isolatie: 25 mm hoogdichte steenwol
  • Bedrijfstemperatuur: Gecertificeerd T600
  • Normen & certificeringen: CE 0476 EN 1856-1, klem conform EN 14241-1
  • Drukmontage: T200 tot 5000 Pa (met optionele afdichting)
  • Compatibiliteit: Kachels, open haarden, ketels, atmosferische generatoren, afzuigkappen
  • Beschikbare diameters:
    • 80/130 mm (binnen/buiten)
    • 100/150 mm
    • 130/180 mm
    • 150/200 mm
    • 180/230 mm
    • 200/250 mm
    • 250/300 mm
    • 300/350 mm
    • 350/400 mm
    • 400/450 mm
EAN:
  • 3701621739399

Specificaties

  • Hoofdeigenschappen
    Materiaal
    Metaallegering
    Type afvoerpijp
    Anders
    Kleur
    Grijs
  • Technische kenmerken
    Diameter afvoer
    130 mm
    Maximale temperatuurbestendigheid
    600 °C
    M/V aansluiting
    Mannelijk / vrouwelijk
  • Toepassing en gebruik
    Bevestiging/aanbreng methode
    Anders
    Binnen/buitengebruik
    Buiten

Vaak samen gekocht



Alternatieven

Zelf gemaakt. Slim bespaard.
  • Meer dan 150 winkels
  • Snelle ophaling in de winkel
  • +200.000 producten online

Hulp nodig?

Andere vraag?

Brico & BricoPlanit winkels

Vind een winkel bij jou in de buurt

Volg Brico

Makkelijk betalen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Brico
© 2026 - Brico BricoPlanit BricoCity
Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. eventuele verzendkosten