Scan, en zie dit stappenplan op brico.be

Kies een taal

0
Menu
0
Taal / Langue
Exclusief online

Arcane Industries - Hydrofuge Met Nat Effect - 1 L (tot 10m²)

  • Hydrofuge en oleofuge bescherming
  • Verfrist de kleuren van materialen
  • Eenvoudige en snelle toepassing
  • Geschikt voor binnen en buiten
  • Vervaardigd in frankrijk, hoge kwaliteit

Toon specificaties

39,

-

Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:

Waterdichting vloer & terrasARCANE INDUSTRIES producten

Productomschrijving

PRODUCTBESCHRIJVING

Waterafstotend product voor natuursteen:

ARCABLOCK Effect is een oplossing op waterbasis die alle poreuze bouwmaterialen beschermt tegen het binnendringen van water en olie door een barrière van enkele millimeters diep op het oppervlak van het materiaal te creëren.
ARCABLOCK Effect beperkt waterinfiltratie en beschermt daarom tegen vorstschade, groene aanslag en vuil. Het beschermt ook poreuze oppervlakken tegen olievlekken.

De waterafstotende behandeling ARCABLOCK Effect is een olieafstotend (vetwerend) waterdichtingsmiddel voor binnen en buiten in het assortiment Waterdichtingsproduct voor vloer terras. Het maakt het mogelijk de kleuren van poreuze materialen van terrassen, gevels, muren, daken en vloeren op te frissen. Het vergemakkelijkt het onderhoud en maakt het mogelijk de belangrijkste oorzaken van beschadiging en vlekken door olie en vette vervuiling, water of vocht, vervuiling en infiltratie te voorkomen.

Geproduceerd in Frankrijk in onze fabriek Arcane Industries.

PRODUCTVOORDELEN

  • Gemakkelijke toepassing
  • Uitstekende penetratie in de poriën van materialen
  • Verfrist het oppervlak door het een nat uiterlijk te geven
  • Beschermt tegen de effecten van vorst
  • Vergemakkelijkt de reiniging van het oppervlak en bevordert het onderhoud van het oppervlak
  • Verbetert de weerstand van voegen
  • Bestand tegen UV-straling en weersomstandigheden

Het verwachte eindresultaat zal variëren afhankelijk van de oppervlakken

BESTEMMING

Alle poreuze oppervlakken op de vloer buiten en binnen die niet zijn gescheurd en waarvan het materiaal geschikt is.

GESCHIKTE MATERIALEN

  • Plavuizen
  • Terracotta
  • Gevelmaterialen
  • Poreuze natuurstenen en -bestrating
  • Cementpleister
  • Cementpleister - elk ander poreus, niet-gescheurd oppervlak
Belangrijk : deze waterafstotende behandeling is uitsluitend bestemd voor poreuze materialen. Bovendien wordt het sterk afgeraden op blauwe stenen of beton, blauwzwart en blauwe stenen uit Vietnam waarvan de kleur verandert bij contact met waterafstotende middelen. Niet aanbrengen als het oppervlak matig of weinig poreus is.
Niet aanbrengen rond een zwembad vanwege het risico op gladheid.
Als het product niet wordt geabsorbeerd en niet is afgeveegd of als het in overmaat wordt aangebracht, is er een risico op witworden van het oppervlak.
Niet aanbrengen op een oppervlak met optrekkend vocht (bijvoorbeeld: terras met capillaire opstijging of ingegraven of steunmuur).
AANBRENGEN

VEREISTE GEREEDSCHAPPEN

Materiaal: borstel, roller of verstuiver op droog oppervlak. Reiniging van materiaal: Water

VOORBEREIDING VAN HET OPPERVLAK

  • De te behandelen oppervlakken moeten schoon, droog (minder dan 3% vocht), ontvet, stofvrij en hechtend zijn. Het is noodzakelijk om het oppervlak goed voor te bereiden.
  • Reinig en borstel de te behandelen oppervlakken.
  • Voor poreuze tegels moeten uitbloeïngen en melkwaas worden verwijderd door te wassen met licht aangezuurd water of door gebruik te maken van onze cementwaasverwijderaar, gevolgd door spoelen.
  • Verwijder schimmel en algen met onze FUNGICIDE BEHANDELING.

TOEPASSING

De behandeling moet worden uitgevoerd tot verzadiging van het oppervlak in één enkele laag tot weigering. In het geval van zeer sterk poreuze oppervlakken en voor verbeterde bescherming, is het mogelijk om 2 uur na de eerste laag een tweede laag aan te brengen. In alle gevallen moet het overtollige product op het oppervlak absoluut worden verwijderd met een schone, droge doek om geen film op het oppervlak achter te laten. Niet op het behandelde oppervlak lopen tijdens de penetratietijd (ongeveer 6 uur).

AANBEVELINGEN

  • De behandeling van verticale oppervlakken wordt uitgevoerd door opeenvolgende impregneringen van beneden naar boven tot verzadiging.
  • Geen overmatige dikte vormen, met name bij oppervlakken met een ruw en onregelmatig uiterlijk. In het geval van plavuizen van natuursteen of gereconstitueerde steen met sterke onregelmatigheden in het oppervlak (soort kleine kraters, enz.) waar het product zou kunnen stagneren, moet het overtollige product onmiddellijk na het aanbrengen worden verwijderd met een spons of een doek, anders kunnen witachtige vlekken verschijnen
  • Niet aanbrengen rond een zwembad vanwege het risico op gladheid.
  • Buiten niet aanbrengen bij temperaturen lager dan +5°C, bij regen, sneeuw of wind en bij temperaturen hoger dan 30°C.

BESCHERMING

Dit product vereist geen specifieke bescherming

DROGING

  • Droging (20°C): 6 uur
  • Betreding door licht verkeer: 24 tot 48 uur.

De droging zal des te meer worden vertraagd naarmate de luchtvochtigheid hoger is en de temperatuur lager. We raden aan 7 dagen te wachten voordat u de eerste reiniging uitvoert en meubilair plaatst.

ONDERHOUD

pH-neutrale reiniger, ideaal met vloeibare Marseillezeep.

VERBRUIK

3 tot 10 m² per liter afhankelijk van de porositeit van het oppervlak

BEWARING

1 jaar in de originele verpakking.
Opslaan op een droge plaats en vorstvrij bewaren.

EAN:
  • 3700043452503

Specificaties

  • Hoofdeigenschappen
    Kleur
    Transparant
    Kleurfamilie
    Multi
  • Technische kenmerken
    Minimale Verwerkingstemperatuur
    0 °C
    Maximale verwerkingstemperatuur
    0 °C
    Substantie
    Vloeistof
  • Toepassing en gebruik
    Kant & klaar
    Materiaal van doeloppervlak
    Anders
    Toepassing
    Toepassing" in de beschrijving
    Werking
    Beschermend

Vaak samen gekocht



Alternatieven

Zelf gemaakt. Slim bespaard.

  • Meer dan 150 winkels

  • Snelle ophaling in de winkel

  • +200.000 producten online

Hulp nodig?

Andere vraag?

Brico & BricoPlanit winkels

Vind een winkel bij jou in de buurt

Volg Brico

Makkelijk betalen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Brico
© 2025 -

Brico BricoPlanit BricoCity

Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. eventuele verzendkosten